Bez bólu, Bez strachu , Bez złych wspomnień.
Zabieg stanie się wręcz przyjemnością.W Naszym Centrum Stomatologicznym dzięki nowoczesnym rozwiązaniom leczenie stomatologiczne może być prowadzone w sposób bardzo delikatny i efektywny przy pomocy bezbolesnego znieczulenia komputerowego Calaject, sedacji wziewnej Master Flux oraz leczenia próchnicy bez borowania za pomocą piaskarki abrazyjnej amerykańskiej firmy Danville, która umożliwia opracowanie ubytku o średnicy o połowę mniejszej niż najcieńsze wiertło, więc jest to metoda oszczędzająca zdrowe tkanki zęba!

Pierwszym i najbardziej istotnym “znieczuleniem” w naszym centrum są przyjazne relacje z naszymi pacjentami. Jesteśmy świadomi, że leczenie stomatologiczne może boleć ale my robimy wszystko aby zapewnić Naszym pacjentom pełen komfort podczas tych zabiegów -bez bólu i stresu.

Delikatne, bezbolesne leczenie jest kluczowe dla powodzenia leczenia stomatologicznego. Obawa przed wizytą w gabinecie stomatologicznym, a następnie strach podczas wizyty często uniemożliwa stomatologowi przeprowadzenie odpowiednich procedur leczenia.

Redukcja bólu i obawy przed zabiegiem dentystycznym jest kluczowa dla powodzenia leczenia.

Odczuwasz lęk przed znieczuleniem lub leczeniem?
Myśl o wizycie na fotelu stomatologicznym jest dla Ciebie paraliżująca?

Dentofobia to problem wielu osób, nie tylko dzieci. Obawa i strach przed wizytą u dentysty są bardzo częste. Możesz jednak pomóc sobie i swojemu dziecku zminimalizować obawy i uprzedzenia, często zupełnie bezpodstawne.

SEDACJA WZIEWNA podtlenkiem azotu- to bezpieczna, sprawdzona i powszechnie stosowana na całym świecie, metoda uspokajania stosowana podczas leczenia stomatologicznego.

Skorzystaj ze znieczulenia komputerowego CALAJECT

Nasz przyjazny komputer do znieczuleń CALAJECT zmniejsza obawy i strach, a także likwiduje rzeczywiste objawy (ból) podczas i po wizycie.

Skorzystaj z leczenia próchnicy bez borowania. Piaskarki abrazyjne amerykańskiej firmy Danville umożliwiają opracowanie ubytku o średnicy o połowę mniejszej niż najcieńsze wiertło, więc jest to metoda oszczędzająca zdrowe tkanki zęba!

Podtlenek azotu potocznie zwany gazem rozweselającym jest to bezpieczny gaz, który skutecznie wycisza i uspokaja pacjenta. Wskazany u osób odczuwających bardzo duży lęk przed zabiegiem. Można go stosować zarówna u osób dorosłych jak i u dzieci. Uspokojenie podtlenkiem azotu podawane jest za pomocą specjalnej sterylnej maseczki w stężeniu nie powodującym znieczulenia ogólnego. Jest to kolejną zaletą tej metody, gdyż pozwala cały czas zachować kontakt z leczonym pacjentem. Gaz rozweselający jest szczególnie ceniony przez naszych najbardziej bojaźliwych pacjentów.

Standardowo w naszym centrum wszystkie zabiegi wykonywane są w silnym znieczuleniu miejscowym. Jest to skuteczny sposób eliminacji bólu podczas leczenia dentystycznego. Poprzez zastosowanie technologii i sprawdzonych metod podanie samego środka znieczulającego jest nieodczuwalne. Korzystanie z tej metody powoduje, że pacjent ma pełną świadomość i kontakt z lekarzem, a znieczulona jest tylko ta okolica na której przeprowadzany jest zabieg.

„ Już nie musisz się bać dentysty”

Nowoczesne Centrum Ortodoncji
i Stomatologii Estetycznej


Polityka prywatności

REJESTRACJA:

tel. +48 503 114 503
rejestracja@kkjasinscy.pl


ADRES:

ul. Piłsudskiego 32
39-120 Sędziszów Młp.