Beyond Lampa wybielająca

Akcelerator Wybielający Beyond pracując wspólnie z zestawami wybielającymi sprawiają, że natychmiastowo utlenione zostają przebarwienia na zębach - zarówno na ich powierzchni jak i głęboko wewnątrz zębiny. Nasz specjalnie zaprojektowany żel aktywowany jest przez wysokiej mocy światło o długości fali od 480nm do 520nm emitowane przez Akcelerator. Cały proces usuwa przebarwienia, które nagromadziły się w ciągu wielu lat – a wszystko to w zaledwie 30 minut. Specjalne składniki naszych preparatów sprawią, że zęby staną się piękne i lśniące. Zabieg jest komfortowy, bezpieczny i efektywny, a średnie rozjaśnienie koloru wynosi ponad 8 odcieni.

Technologia Niebieskie światło wysokiej częstotliwości emitowane przez akcelerator Beyond Whitening aktywuje formułę wybielającą, która zawiera nadtlenek wodoru (H2O2) oraz dwutlenek krzemu wraz ze specjalnymi związkami. 30 - 45 minutowy zabieg utlenia pigmentacje 16 lub więcej zębów, przywracając je do naturalnej bieli. Po zabiegu akceleratorem Beyond zęby stają się jaśniejsze od 5 do 14 odcieni wg skali VITA. Beyond używa bardzo zaawansowane niebieskie światło o długości fali pomiędzy 480 a 520 nanometrów. Światło jest filtrowane przez 12000 światłowodów o całkowitej długości ponad 1 mili oraz specjalny układ optyczny co całkowicie eliminuje szkodliwe światło podczerwone i ultrafioletowe.

Akcelerator Beyond wydziela niższą temperaturę niż podobne produkty dzięki użyciu najnowszej techniki optycznej dzięki czemu nie ma podrażnienia nerwów. 30 minutowy proces jest bardzo efektywny szczególnie w przypadku zębów przebarwionych przez papierosy oraz kawę czy herbatę. Wybielone zostają także zęby, które utraciły swoja naturalną barwę po stosowaniu takich lekarstw jak tetracyklina.

Wielofunkcyjny Laser Stomatologiczny SMARTm 6w1 Lasotronix

W naszym Centrum Stomatologicznym dysponujemy laserem diodowym SmartM 6w1  renomowanego producenta LASOTRNIX. To laser najnowszej generacji posiadający niezwykle szerokie możliwości w leczeniu stomatologicznym. Został uznany za najlepszy sprzęt stomatologiczny w Polsce podczas 23 edycji Środkowoeuropejskiej Wystawy Produktów Stomatologicznych w Poznaniu.


Laser diodowy SMARTm 980nm/10W + 635nm/200mW jest najnowocześniejszym urządzeniem medycznym umożliwiającym wykonanie precyzyjnych hemostatycznych nacięć, przeprowadzenie kontrolowanej koagulacji oraz odparowanie tkanki.


Laser SmartM 6w1 przeznaczony do zastosowania w stomatologii posiada specjalnie zaprojektowane systemy optyczne oraz wyposażony jest w cienki i elastyczny przewód kwarcowy z dużym wyborem rękojeści. Wyposażony jest w dwie długości fal:

 • 635 nm – ze względu na dodatkowe efekty fotochemiczne. Fale o długości 635 nm są optymalne dla aktywacji błękitu toluidyny – fotouczulacza, dzięki któremu możliwe jest przeprowadzenie fotoaktywnej chemioterapii eliminującej bakterie, wirusy i grzyby bez jakichkolwiek efektów ubocznych. Stosowana moc 200 mW gwarantuje bezpieczną stymulację i fotodezynfekcję w stosunkowo krótkim czasie. Procesy gojenia się ran oraz leczenia zapaleń można przyspieszać dzięki aplikatorom oraz ustawieniu odpowiednich parametrów. Możliwe jest także prowadzenie leczenia zachowawczego tkanek twardych;

 • 980 nm – ze względu na wysoką absorpcję w wodzie. Fale o długości 980 nm umożliwiają uzyskanie najlepszych efektów wycinania lub odparowania tkanki. Są one szybsze i bezpieczniejsze niż popularnie stosowane długości od 808 nm do 810 nm, ponieważ wykazują 8-krotnie większą absorpcję w wodzie.

Laser SmartM z powodzeniem jest stosowany przy zabiegach endodontycznych ponieważ bardzo dobrze sprawdza się w leczeniu nadwrażliwości zębów i odkażaniu kanałów zębowych. W dziedzinie periodontologii ykorzystywany jest do odkażania kieszonek dziąsłowych i deepitalizacji przyczepu nabłonkowego. Dodatkowo umożliwia hemostatyczne usuwanie nadziąślaków bez konieczności zakładania szwów oraz wspomaga przeprowadzanie zabiegów gingiwektomii. Z jego pomocą możliwe jest bardzo efektowne wybielenie zębów. Możliwa do uzyskania moc maksymalna 10W przy pracy ciągłej oraz 20W przy pracy impulsowej zapewnia stomatologowi komfortową i sprawną pracę w doskonałych warunkach.

PRZYKŁADOWE ZASTOSOWANIA LASERU SMARTM 6W1 W STOMATOLOGII

 • Periodontologia: eliminuje bakterie z kieszonek dziąsłowych.

 • Endodoncja: odkaża kanały i zamyka (zeszkliwia) mikrokanaliki.

 • Protetyka, implantologia i chirurgia: wykorzystywany jest do przeprowad zania cięcia, nacinania, koagulacji tkanek miękkich, kształtowania linii dziąsła, opracowywania pola protetycznego, przygotowania rowka dziąsłowego przed wyciskiem z osuszaniem pola zabiegowego, odsłaniania implantów, nac inania ropni do drenażu połączonego z dezynfekcją jamy ropnia, podcinania wędzidełka języka, wargi górnej oraz dolnej, a także wycinania nadziąślaków, włókniaków i brodawek.

 • Biostymulacja: leczy stany zapalne, podrażnienia, obnażenia miazgi, nadwrażl iwość szyjek zębowych, przewlekłe i lekooporne stany zapalne dziąseł, przyzę bia i zatoki szczękowej, około-protetyczną martwicę dziąseł, stan suchego zę bodołu, urazy stawu skroniowo-żuchwowego, zanikowe zapalenie śluzówki gardła, p ooperacyjne rany gardła, neuralgię nerwu trójdzielnego, odleżyny protetyczne, a także przyspiesza regenerację włókien ner wowych, błony śluzowej i tkanek po chirurgicznym modelowaniu, tamuje krwawienie po ekstrakcji zęba oraz niweluje afty i opryszczki.

 • Stomatologia estetyczna: umożliwia zarówno pełne wybielenie wszystkich zębów oraz pojedynczych martwych zębów.

 • PAD: czyli fotoaktywna dezynfekcja kanałów, kieszonek dziąsłowych oraz implantów (periimplantitis), a także ubytków próchniczych i zębów opracowanych przygotowanych do wypełnienia; leczenie stanów zapalnych jamy ustnej wywołanych wirusem opryszczki.

To nowoczesne urządzenie medyczne posiada unikalny zakres zastosowań w mikrochirurgii kontaktowej oraz biostymulacji wykorzystywanej zarówno w stomatologii, jak i laryngologii, a także w dermatologii.

Cyfrowy system rentgenowski 3D Pantomograf z Cefalometrią KAVO OP 3D Pro

Wykonujemy różnego typu zdjęcia RTG:

 • Zdjęcia Pantomograficzne

 • Zdjęcia Cefalometryczne

 • Zdjęcia stawów skroniowo-żuchwowych

 • Zdjęcia przednio-tyle czaszki

 • Zdjęcia zatok szczękowych

 • Zdjęcia kości nadgarstka

Bardzo szeroki zakres diagnostyki 2D i 3D:

 • Stomatologia ogólna -  aparat pantomograficzny 3-w-1 jako doskonała i niezawodna inwestycja.

 • Endodoncja -  skanowanie w specjalnej rozdzielczości endodontycznej oraz rozmiar pola pozwalający uwidocznić najdrobniejsze szczegóły.

 • Ortodoncja - najwyższa jakość zdjęć panoramicznych i cefalometrycznych. Doskonała i regulowana jakość skanów 3D zębów zatrzymanych i stłoczonych.

 • Chirurgia szczękowo-twarzowa - objętości dostosowane do skanów całego obszaru twarzoczaszki. Zaawansowane funkcje i analizy w oprogramowaniu 3D.

 • Implantologia - 5 różnych pól o optymalnej jakości obrazu – od pojedynczych implantów do pełnego łuku, a także planowanie szablonów chirurgicznych.

Low Dose Technology - ograniczenie dawki promieniowania
Innowacyjna technologia Low Dose Technology™ (LDT ) w tomografie KaVo OP 3D Pro zapewnia optymalną jakość skanów 3D przy najniższej możliwej jest szczególnie istotne w przypadkach wrażliwych na promieniowanie, np. przy wykonywaniu zdjęć kontrolnych czy prześwietleń u dzieci. 

5-punktowy system podparcia pacjenta
Precyzyjne i łatwe pozycjonowanie: prawidłowe ustawienie potwierdzają automatyczne laserowe linie pozycjonujące. Stabilny, pięciopunktowy system podparcia ogranicza ruchy pacjenta. Otwarta konstrukcja urządzenia ułatwia personelowi ustawienie pacjenta w wymaganej pozycji i umożliwia kontrolę podczas badania.

Technologii wiązki rtg w kształcie litery V
Wiązka RTG w kształcie litery V lepiej uwzględnia różny współczynnik absorpcji ciała człowieka niż wiązka standardowa, co zapewnia powtarzalną jakość obrazu. W konsekwencji możliwa jest lepsza penetracja struktur szczęki, a ostra warstwa żuchwy jest znacznie szersza.

Mikroskop Leica M320 F12

W naszym centrum pracujemy na najnowocześniejszym mikroskopie do leczenia kanałowego i mikrochirurgi dentystycznej. Dzięki lepszemu i wyraźniejszemu widzeniu problemów, można udzielić szybkiej, jednoznacznej i prawidłowej odpowiedzi na codzienne pytania dotyczące leczenia, co pozwala uniknąć niepożądanych ubytków. Jeżeli dostęp do zęba jest utrudniony lub niemożliwy za pomocą standardowych metod obserwacji, mikroskop chirurgiczny będzie niezbędnym rozwiązaniem. Używamy mikroskopu Leica M320 F12 z technologią LED, który jest pierwszym w swej klasie instrumentem zaprojektowanym z myślą o mikrochirurgii dentystycznej. Model ten łączy w sobie doskonale znaną i cenioną optykę firmy Leica z nowatorskimi rozwiązaniami takimi jak oświetlenie LED oraz obraz high-definition.

Świadczymy także specjalistyczne leczenie kanałowe pod mikroskopem dla Pacjentów z innych placówek i gabinetów szukających takiej pomocy.

Wielu lekarzy kieruje do nas swoich Pacjentów w celu wykonania leczenia kanałowego w trudnych przypadkach.

W filiach naszego centrum stomatologicznego używamy Raypexy 6.

Raypex 6 - ultarnowoczesny endometr z kolorowym ekranem dotykowym i widokiem 3D. Badania potwierdzają że najdokładniejszą metodą pozwalającą określić długość kanału korzeniowego jest metoda elektryczna. Najnowsze technologie wykorzystane w endometrze firmy VDW zapewniają uzyskanie precyzyjnych wyników pomiarów oraz wyjątkową wygodę użytkowania. Raypex® 6 jest następcą cieszącego się dużą popularnością i zaufaniem lekarzy modelu Raypex 5. Wyjątkowy kolorowy ekran dotykowy, podobny do stosowanych w tzw. smartfonach, pozwala na wygodną obsługę urządzenia. Prezentacja położenia i ruchu pilnika w całym kanale korzeniowym oraz dodatkowe powiększenie okolicy okołowierzchołkowej (Apical Zoom), zrealizowane w optyce 3D, zapewniają doskonałą wizualizację w trakcie pomiaru. Dodatkowo lekarz może skorzystać z sygnałów akustycznych modulowanych w zależności od położenia pilnika. Dokładność wskazań endometru, w każdych warunkach, uzyskiwana jest dzięki wykorzystaniu technologii pomiaru wielu częstotliwości (multi-frequency). Raypex® 6 wyróżnia się eleganckim wykonaniem całego urządzenia, składana niewielka obudowa pozwala na schowanie urządzenia w dowolnym miejscu, tak aby zawsze było „po ręką”. Przyjazny system obsługi endometru dzięki wizualnym wskazówkom prowadzi lekarza krok po kroku, od uruchomienia aż do wykonania pomiaru, pozwala również na skontrolowanie poprawności działania samego urządzenia oraz kabli pomiarowych.

Radiowizjografia cyfrowa KaVo GXS-700 oraz RTG Expert DC firmy Gendex

Kolejnym niezbędnym urządzeniem z pomocą którego pracujemy jest KaVo GXS-700 oraz RTG Expert DC firmy Gendex. To najnowsze aparaty RTG do wykonywania zdjęć wewnątrzustnych. Umożliwia wykonywanie zdjęć pojedynczych zębów, zgryzowych oraz zgryzowo-skrzydłowych.

Jest to najnowocześniejszy system obrazowania,w którym dawka promieniowa została ograniczona do minimum, redukcja do nawet 80- 90% dawki promieniowania jaką otrzymuje pacjent.

Zdjęcie zęba wykonywane jest bezpośrednio przy fotelu, bez konieczności przechodzenia do innego pomieszczenia.

Radiowizjografia cyfrowa to urządzenie służące do uzyskanie obrazu RTG na monitorze komputera bez konieczności użycia klasycznego filmu i procesów chemicznych. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii zdjęcie wyświetlane jest natychmiastowo, bez oczekiwania, jak w przypadku procesów chemicznych. Możliwa jest jego dalsza cyfrowa obróbka mająca na celu pozyskanie dodatkowych informacji diagnostycznych, zachowywanie go na różnych typach nośników, drukowanie lub wysyłanie drogą elektroniczną.

Endopilot ULTRA PREMIUM

Opatentowany, wysoko precyzyjny, cyfrowy pomiar apex w czasie rzeczywistym

W pełni izolowana, specjalnie opatentowana kątnica do endodoncji umożliwia pomiar apex podczas opracowywania. Precyzyjne elektroniczne określanie długości działa na zasadzie impulsu. Dzięki najnowszej technologii mikroprocesorowej następuje dokładne określenie długości opracowywania o rozdzielczości 10 bitów.

Pewność i wydajność dzięki zintegrowanemu endometrowi

Sprawnie funkcjonujący Endomotor, który kontroluje moment obrotowy i liczbę obrotów, umożliwia komfortowe, ekonomiczne i przede wszystkim pewne opracowanie kanału korzenia. Endomotor jest lekki i odpowiednio wyważony, co zapewnia dobre wyczucie podczas opracowywania. Kolorowe diody LED informują o kierunku obrotów, obciążeniu i pozycji apex. Dodatkowa funkcja Twist zapobiega zablokowaniu się pilnika poprzez naprzemienne ruchy w lewo i w prawo, kiedy tylko zostanie osiągnięty moment obrotowy.

Kolejną opatentowaną funkcją jest redukcja momentu obrotowego przy zbliżaniu się do apex. Funkcja ta ogranicza wydajność cięcia pilnika w obszarze apikalnym i zapewnia nieustające wydobywanie wiór z kanału.

Optymalna kontrola przepływu płynnej gutaperki

W końcowej fazie następuje termoplastyczne wypełnienie kanału za pomocą pistoletu BackFill. Temperatura wybrana za pomocą wyświetlacza dotykowego jest uzyskiwana w bardzo krótkim czasie dzięki sprawnie funkcjonującemu sterowaniu.

Materiałem wypełnieniowym są standardowe wałeczki gutaperkowe. Do aplikacji upłynnionych wałeczków gutaperki służą kaniule dostępne w 3 różnych rozmiarach!

Za pomocą łatwego w obsłudze uchwytu pistoletu można idelnie dopasować przepływ płynnej gutaperki. Proces wypełniania jest kontrolowany w ten sposób optymalnie.

Nagrzewanie w ciągu kilku sekund

Celem każdego leczenia endodontycznego jest optymalne wypełnienie opracowanego i zdezynfekowanego systemu kanału korzenia. Za pomocą modułu DownPack otrzymujemy szczelne, trójwymiarowe wypełnienie wierzchołka. Za pomocą ciepłej pionowej techniki kondensacji można osiągnąć bardzo wydajne i pewne wypełnienie kanału korzenia. Lekka rękojeść DownPack gwarantuje optymalne manewrowanie, a smukła forma umożliwia dobrą widoczność pola zabiegowego. Rękojeść wykonana ze stali nierdzewnej zapewnia higieniczne warunki pracy.

Żądaną temperaturę grzania końcówki wybiera się swobodnie na wyświetlaczu, a nagrzewanie trwa zaledwie kilka sekund!

Zintegrowana sygnalizacja ledowa w rękojeści informuje o procesie nagrzewania, a sygnał dzwiękowy o gotowości do pracy. Nakładanie końcówki grzewczej lub jej wymiana jest łatwe, szybkie i bezpieczne.

TO ZMIANA PARADYGMATU NOWOCZESNEJ ENDODONCJI

SAF SYSTEM

SAF jako pierwszy instrument na świecie, który pracuje we wszystkich trzech wymiarach leczenia endodontycznego: czyści, kształtuje i płucze jednocześnie. Na jego temat opublikowano już kilkudziesiąt prac naukowych w wiodących czasopismach endodontycznych, przede wszystkim w Journal of Endodontics. Większość opracowań reprezentuje wyższość SAFu nad tradycyjnymi pilnikami rotacyjnymi. Co więcej, udowodniono że SAF eliminuje wiele zagrożeń i wad przypisywanych rotacyjnym narzędziom NiTi, co prowadzi do lepszego i bezpieczniejszego leczenia. Jest to nowoczesny, wielofunkcyjny silnik endodontyczny, zapewniający łatwe i ergonomiczne rozwiązanie dla każdego endodontycznego oprzyrządowania, w tym samodopasowującch pilników SAF, a także różnych obrotowych narzędzi endodontycznych.

THE SELF-ADJUSTING FILE (SAF) TO TRÓJWYMIAROWY,
 niezwykle elastyczny pilnik, kształtem przypominający cylinder o ściankach zbudowanych z cienkiej niklowo-tytanowej siatki. Pilniki SAF wywierają stały, delikatny nacisk wzdłuż całego obwodu ściany kanału w celu opracowania endodontycznego kanału korzeniowego. Delikatna wibracja ściernej powierzchni pilnika powoduje stopniowe poszerzanie kanału. Charakterystyczny kształt narzędzia pozwala na ciągłą irygację kanału w trakcie opracowywania. Pilniki SAF dopasowują się do pierwotnego kształtu kanału, zachowując jego naturalną anatomię.

Laser DIAGNOcam KAVO

Myjka ultradźwiękowa Elmasonic S30H

Mieszalnik Zhermack

Kamery wewnątrzustne

Każdy gabinet wyposażony jest w kamerę wewnątrzustną.

Badanie kamerą wewnątrzustną ułatwia komunikację z pacjentem i pozwala dokładnie wyjaśnić źródło problemów stomatologicznych.
Wykorzystanie kamery wewnątrzustnej w gabinecie stomatologicznym ma wiele zalet.

Po pierwsze, kamera daje możliwość oceny stanu zębów i dziąseł pacjenta z o wiele większą precyzją niż przy wykorzystaniu standardowego lusterka stomatologicznego. Badanie kamerą polega na wprowadzeniu do jamy ustnej pacjenta zakończonej małą kamerą rurki. Obraz, pokazujący zęby i dziąsła w znacznym powiększeniu, od razu pojawia się na podłączonym do kamery monitorze. Duże powiększenie sprawia, że dzięki kamerze lekarz jest w stanie diagnozować najmniejsze zmiany w obrębie zębów i dziąseł. Co więcej, kamera ułatwia komunikację z pacjentem. Na podstawie obrazu uzyskanego na monitorze lekarz jest w stanie szczegółowo wyjaśnić pacjentowi źródło problemu z uzębieniem i zaproponować odpowiednie leczenie. Z tego względu kamera najczęściej znajduje zastosowanie podczas wizyt konsultacyjnych, związanych z diagnostyką i opracowaniem indywidualnego dla pacjenta planu leczenia.

KOFERDAM

 • Koferdam stosowany jest do ochrony pola zabiegowego przed dostępem wilgoci w czasie zabiegu jakim może być leczenie zachowawcze, kanałowe.
 • Zabezpiecza także pacjenta przed ewentualnym uszkodzeniem w trakcie trwania zabiegu tkanek miękkich wokół pola zabiegowego.
 • Koferdam poprawia widoczność pola zabiegowego, odsuwa język i policzki, chroni lusterko przed parowaniem, ochrania otoczenie przed podrażnieniem przed drażniące środki płuczące, a także skraca czas zabiegu.
 • Zestaw do koferdamu składa się z zestawu klamer, dopasowanych do garnituru zębów wielkością i kształtem, nakładacza do klamer, dziurkacza, którym stomatolog wykonuje otwór w listku gumy, ramki, na której rozpina się gumę oraz samej gumy lateksowej dostępnej w różnych kolorach i grubościach.
 • W momencie założenia tego zestawu, leczony ząb jest widoczny jako jedyny w polu zabiegowym. Na dopasowanej do danego zęba klamrze dentysta rozciąga przedziurkowany listek gumy lateksowej, następnie wraz z klamrą umieszcza szczelnie na zębie tak, aby klamra obejmowała ząbkami cały obwód zęba, a guma następnie zsunięta z klamry szczelnie opasywała zęba.
 • Koferdam nie zaburza w żaden sposób oddychania pacjentaPrepStart H2O Piaskarka Abrazyjna

Piaskarka abrazyjna Prep Start H2O służy do minimalnie inwazyjnego, bezbolesnego opracowywania ubytków przy pomocy strumienia sprężonego powietrza z drobinami tlenku glinu o średnicy  27μ lub 50 μ. 

Płaszcz wodny otaczający strumień ścierny tlenku glinu zmniejsza pylenie piaskarki praktycznie do zera!

Piaskarki abrazyjne amerykańskiej firmy Danville umożliwiają opracowanie ubytku o średnicy o połowę mniejszej niż najcieńsze wiertło, więc jest to metoda oszczędzająca zdrowe tkanki zęba!

Doskonała metoda leczenia dzieci i dorosłych ze zjawiskiem dentofobii.Master Flux Plus Sedacja Wziewna

Urządzenie dozuje mieszaninę podtlenku azotu i tlenu, który uspokaja i rozluźnia pacjenta przed i w trakcie zabiegu, ułatwiając leczenie pacjentów z dentofobią. Gaz ten ma właściwości rozluźniające i uspokajające, przy znikomym działaniu nasennym. Nie działa zwiotczająco na mięśnie. Podtlenek azotu nie otępia pacjenta, pozwalając utrzymać z nim pełny kontakt. Warty do podkreślenia jest fakt, że gaz przestaje działać bardzo szybko po zaprzestaniu podawania, przez co możliwe jest prowadzenie pojazdów mechanicznych przez pacjenta już 20 min. po zabiegu.

Dzięki automatycznej kontroli przepływu urządzenie Master Flux Plus jest absolutnie bezpieczne!

Wskazania do zabiegu:
 • – utrwalona dentofobia
 • – silny strach u pacjentów zarówno u dzieci jak i u dorosłych
 • – nadpobudliwość nerwowa
 • – silny odruch wymiotny

Wyjątkowo estetyczna obudowa oraz rozwiązania producenta systemu relaksują nawet mocno wystraszonych pacjentów.

W trosce o bezpieczeństwo Naszych pacjentów używamy nowoczesnego sprzętu do sterylizacji.W Naszym Centrum Stomatologicznym szczególny nacisk kładziemy na sterylizację wszystkich narzędzi. Zestawy z narzędziami , sterylizowane w zamykanych zgrzewarką jednorazowych rękawach foliowo - papierowych w autoklawie próżniowym. Sterylizacja spełnia wymogi standardów europejskich i jest najpewniejszą metodą zapobiegania zakażeniom. Proces sterylizacji kontrolowany jest każdorazowo przez komputery wbudowane w autoklawy oraz przez testy chemiczne wkładane razem z instrumentami. Raz na miesiąc wykonujemy test biologiczny poprawności sterylizacji (inkubacja posiewu drobnoustrojów). Poprawność procesów sterylizacji dokumentowana jest wydrukiem z komputera śledzącego proces sterylizacji.

Wszystkie materiały i narzędzia jednorazowego użytku są utylizowane natychmiast po zabiegu. W każdym z naszych gabinetów stosujemy system auto dezynfekcji unitów, dzięki czemu zachowujemy najwyższe standardy higieniczne – woda w kubku podawana pacjentowi oraz woda wydostająca się z pracujących końcówek jest idealnie czysta. Podczas zabiegów standardowo używamy sterylnych rękawiczek, ubrań i chust chirurgicznych, które zostają zniszczone zaraz po zakończeniu pracy. Elementy wyposażenia, które nie mogą być sterylizowane w autoklawie są czyszczone specjalnym środkiem dezynfekującym.

Autoklaw ONYX 5.0

Autoklaw EUROPA B EVO z drukarką i systemem uzdatniania wody Pura włoskiej firmy TECNO GAZ skutecznie sterylizuje wszystkie materiały. Suszy próżniowo, posiada frakcyjną próżnię wstępną. Gwarancją prawidłowego przebiegu procesu sterylizacji jest całkowicie skomputeryzowany system monitorowania i sterowania każdym procesem i funkcją autoklawu. Dzięki nowemu systemowi ogrzewania drastycznie skraca on fazę podgrzewania wstępnego. Posiada certyfikowaną komorę ze stali nierdzewnej i filtr bakteriologiczny. Europa B posiada wbudowaną drukarkę oraz złącze do komputera. Pozwala na sterylizację dużych wsadów -do 7.5 kglub długich instrumentów - do 50 cm.

Autoklaw Tecno-Gaz Europa B EVO

Autoklaw EUROPA B EVO z drukarką i systemem uzdatniania wody Pura włoskiej firmy TECNO GAZ skutecznie sterylizuje wszystkie materiały. Suszy próżniowo, posiada frakcyjną próżnię wstępną. Gwarancją prawidłowego przebiegu procesu sterylizacji jest całkowicie skomputeryzowany system monitorowania i sterowania każdym procesem i funkcją autoklawu. Dzięki nowemu systemowi ogrzewania drastycznie skraca on fazę podgrzewania wstępnego. Posiada certyfikowaną komorę ze stali nierdzewnej i filtr bakteriologiczny. Europa B posiada wbudowaną drukarkę oraz złącze do komputera. Pozwala na sterylizację dużych wsadów -do 7.5 kglub długich instrumentów - do 50 cm.

Zgrzewarka ONE firmy TECHNO GAZ

Zgrzewarka ONE służy do szybkiego i wygodnego zgrzewania rękawów papierowo - foliowych. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych, elektronicznych rozwiązań uzyskujemy szczelny, solidny zgrzew.

Zgrzewanie następuje poprzez uruchomienie specjalnie zaprojektowanej ergonomicznej dźwigni, wizualnie wtopionej w korpus urządzenia, tak by zgrzewarka zajmowała możliwie najmniej miejsca. Zmniejszenie do minimum zajmowanej przestrzeni osiągnięto także poprzez pionowe zamocowanie uchwytu na rękawy foliowo - papierowe, zachowując przy tym przyjemny dla oka i nowoczesny kształt całego urządzenia. Zgrzewarkę wyposażono w obcinarkę umożliwiającą docięcie rękawa na zadana długość. ONE poprawnie zgrzewa rękawy niezależnie od tego jak zostały włożone (folia lub papierem do góry). Szerokość zgrzewu wynosi 12 mm, co gwarantuje pełna zgodność z wymogami norm UE.

Assistina 301 plus, firmy W&H

Piaskarka Prophyflex 4

Najnowocześniejsza piaskarka do wykonywania zabiegów higienistycznych XXI wieku.

Najczystsza przyjemność́. Przed zabiegiem, w jego trakcie i po nim.

W celu zapewnienia najwyższego poziomu higieny obudowa piaskarki PROPHYflex 4 jest pozbawiona łączeń. Piaskarkę PROPHYflex 4 można łatwo rozłożyć na części, wyczyścić i zdezynfekować oraz wysterylizować.

Delikatna dla zęba. Równomierny rozdział energii strumienia chroni tkankę zębową przed uszkodzeniem

Prognoza na przyszłość́: mniejsze zapylenie.
Skoncentrowany, nieprzerwany strumień proszku i wody, który można regulować według potrzeb, umożliwia precyzyjne czyszczenie przy zminimalizowanym pyleniu.

KaVo PROPHYflex 4

Konkuencja

Bezwzględna dla przebarwień, łagodna dla zębów.
Równomierny rozkład energii wzdłuż powierzchni strumienia ma dwie zalety: im bardziej równomierny jest rozkład, tym skuteczniej przebiega czyszczenie, a struktura zębów jest lepiej chroniona.

KaVo PROPHYflex 4

Konkuencja

Koniec z biofilmem


Skoncentrowany strumień umożliwia wyjątkowo precyzyjną pracę, a dzięki zgłębnikowi WHO daje również idealny ogląd kieszonek.

Łagodny dla kieszonek


Możliwość indywidualnego doboru długości rękojeści pozwala zachować większą delikatność podczas czyszczenia kieszonek, szczególnie w obszarach poddziąsłowych.

Skoncentrowany strumień zapewnia wszechstronne narzędzie

Końcówka Perio służy do zastosowań poddziąsłowych, ale może być również wykorzystywana do czyszczenia implantów, koron i mostów oraz usuwania przebarwień na odsłoniętych szyjkach zębowych.

CALAJECT – KOMFORTOWE ZNIECZULANIE

CALAJECT™ to nowoczesne urządzenie duńskiej firmy RONVIG do bezbolesnego znieczulenia sterowanego komputerowo. Sekretem działania systemu są inteligentne rozwiązania pozwalające na delikatne wprowadzanie roztworu znieczulającego.

CALAJECT™ idealnie kontroluje parametry przepływu środka znieczulającego zgodnie z ustawieniami wybranego programu. Zabezpiecza w ten sposób przed bólem powodowanym rozpieraniem tkanek. Nawet znieczulenia podniebienne mogą być wykonywane bez uczucia dyskomfortu i bólu. Znieczulenie śródwięzadłowe, umożliwiające precyzyjne znieczulenie pojedynczego zęba, jest zdecydowanie łatwiejsze i bezpieczniejsze z użyciem CALAJECT™

Znieczulenie i bezbolesne leczenie dzieci Znieczulenie i bezbolesne leczenie dzieci jest kluczowe dla powodzenia leczenia stomatologicznego. Obawa dzieci przed wizytą w gabinecie stomatologicznym, a następnie strach podczas wizyty często uniemożliwa stomatologowi przeprowadzenie odpowiednich procedur leczenia.

Redukcja bólu i obawy dziecka przed zabiegiem dentystycznym jest kluczowa dla powodzenia leczenia. Znieczulenie komputerowe CALAJECT dzięki 3 wygodnym programom i bezpiecznej kontroli ciśnienia oraz szybkości podawania środka znieczulającego pozwala na delikatne znieczulanie i bezbolesne leczenie również dzieci.

Nowoczesne Centrum Ortodoncji
i Stomatologii Estetycznej


Polityka prywatności

REJESTRACJA:

tel. +48 503 114 503
rejestracja@kkjasinscy.pl


ADRES:

ul. Piłsudskiego 32
39-120 Sędziszów Młp.