Śnieżnobiałe zęby, to już nie tylko atrybut osób publicznych, ale także pragnienie wielu osób, które chcą być postrzegane, jako ludzie sukcesu.
Według badań Centrum Implantologii i Ortodoncji w Katowicach prawie 40% pacjentów traktuje leczenie jak inwestycję w siebie i w swoją karierę. Uważają, że śnieżnobiałe uzębienie może pomóc im wywołać dobre wrażenie na rozmowie kwalifikacyjnej bądź randce. m.in. z tego powodu laserowemu wybielaniu zębów poddaje się coraz więcej Polaków.


Odwiedzając nasze Centrum Stomatologiczne lekarz zaproponuje Państwu indywidualnie dopasowaną metodę wybielania. Zęby można wybielić już podczas jednej wizyty w gabinecie, a także w domowym zaciszu.
Naszym pacjentom oferjemy:
 • Wybielanie profesjonalną lampą amerykańskiej firmy BEYOND
 • Wybielanie nakładkowe (w domu)
 • Wkrótce Wybielanie Laserowe
Wybielanie nakładkowe (w domu) - za pomocą indywidualnie przygotowanych przez stomatologa nakładek, na które aplikowany jest specjalny żel wybielający. Pacjent samodzielnie stosuje nakładki w domu, najczęściej na noc, w czasie snu lub na kilka godzin w ciągu dnia. Czas wybielania wynosi od kilku do kilkunastu dni w zależności od efektu jaki Pacjent chce uzyskać. Skuteczność tej metody sięga 90%.
Wybielanie za pomocą profesjonalnej lampy diodowej (w gabinecie)  - zaletą tej metody jest uzyskanie  zmiany koloru w krótkim czasie oraz pełna kontrola stomatologa/higienistki podczas zabiegu. Metoda ta pozwala na rozjaśnienie zębów w godzinę do kilku tonów. Tajemnicą tego procesu są składniki preparatu uaktywniane pod wpływem odpowiedniej długości fal świetlnych i ich mocy emitowanych przez specjalną lampę. Skuteczność tej techniki jest wysoka, nawet gdy zęby charakteryzują się ciemniejszym odcieniem od urodzenia, a także w przypadku przebarwień po tetracyklinie i innych lekarstwach. Jest to bezpieczna i bezbolesna metoda wybielania zębów, której efekt utrzymuje się bardzo długo w porównaniu z innymi technikami. Nie jest szkodliwa dla zębów, wypełnień, koron czy mostów. Sam preparat do wybielania ma kontakt z zębami tylko przez 15 - 30 minut, a dzięki specyficznym właściwościom światła emitowanego przez lampę, można stosować najniższe konieczne stężenia. Cała wizyta trwa około godziny. W tym czasie Pacjent może wypoczywać i słuchać muzyki, a proces wybielania nadzorowany jest przez przeszkolonych w procedurze specjalistów. Aby utrzymać efekt wybielania należy przez kilka dni zachować tzw. „białą dietę”, czyli należy unikać pokarmów i napojów powodujących przebarwienia (m.in. kawa, mocna herbata, czerwone wino, napoje typu coca-cola, ciemne, silnie barwiące soki, warzywa i owoce).
Wybielanie laserowe (w gabinecie) - bardzo skuteczna metoda, w której czynnik wybielający aktywowany jest promieniowaniem laserowym. W tym przypadku konieczne jest zabezpieczenie oczu Pacjenta i personelu medycznego specjalnymi okularami. Po nałożeniu preparatu wybielającego i zabezpieczeniu dziąseł, lekarz naświetla zęby specjalną wiązką bezpiecznego światła laserowego.

Wybielanie profesjonalne lampą amerykańskiej firmy BEYOND:

 • metoda wybielanie zębów Beyond przynosi najszybsze rezultaty (wystarczy godzinna wizyta w gabinecie) w porównaniu z kilkudniowym wybielaniem domowym przy użyciu specjalnych nakładek
 • zredukowanie do minimum możliwych porblemów z nadwrażliwością zębów i dziąseł poprzez zastosowanie profesjonalnego żelu wybielającego Beyond II oraz zabezpieczeniu dziąseł płynnym koferdamem (żywica)
 • jest to jedna z najbezpieczniejszych form wybielania zębów
 • wiek (poniżej 18 roku życia)
 • zabieg higienizacji jamy ustnej (usuwanie kamienia nazębnego, piaskowanie) wykonany w okresie krótszym niż 2 tygodnie od zabiegu wybielania
 • ciąża i okres karmienia
 • choroby przyzębia
 • niestabilna cukrzyca
 • padaczka i choroba Parkinsona
 • alergia lub nadwrażliwość na utleniacze, glicerynę i żywice poliakrylowe
 Umów się na wizytę i dobierz odpowiednią metodę dla oczekiwanego efektu wybielenia.

Nowoczesne Centrum Ortodoncji
i Stomatologii Estetycznej


Polityka prywatności

REJESTRACJA:

tel. +48 503 114 503
rejestracja@kkjasinscy.pl


ADRES:

ul. Piłsudskiego 32
39-120 Sędziszów Młp.