Dr Magdalena Wilk

STOMATOLOGIA DZIECIĘCA
LECZENIE W GAZIE ROZWESELAJĄCYM
LECZENIE KANAŁOWE
LASEROWA STOMATOLOGIA

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

Dr Magdalena Wilk w KK Jasińscy Centrum Stomatologiczne na co dzień zajmuje  się leczeniem zachowawczym z endodoncją dorosłych i dzieci. To właśnie najmłodszym pacjentom poświęca najwięcej uwagi i zainteresowania.

Jest świadoma jak ważne jest pierwsze wrażenie małego pacjenta w gabinecie i jaki może mieć to wpływ na jego przyszłe wizyty u stomatologa. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie starając się sprostać jego oczekiwaniom.

Dr Magdalena Wilk stara się w sposób zrozumiały wyjaśniać planowane zabiegi oraz zapewniać bezbolesną  i maksymalnie komfortową wizytę. W trakcie leczenia wykorzystuje nowości stomatologiczne XXI wieku m.in. laser stomatologiczny, sedację wziewną leczenie próchnicy bez borowania oraz znieczulenie komputerowe.

Najważniejszy w pracy zawodowej jest dla niej dobry kontakt z pacjentem, co daje możliwość kompleksowego, interdyscyplinarnego leczenia, prowadzącego nie tylko do pięknego uśmiechu, ale i poprawy ogólnego stanu zdrowia pacjenta.

Dr Magdalena Wilk stale poszerza swoją wiedzę na kursach praktycznych i teoretycznych z zakresu endodoncji,  pedodoncji oraz  stomatologii laserowej.

Dr Magdalena Wilk Jest zwolenniczką aktywnego trybu życia, uwielbia jazdę rowerem i pływanie. Jest miłośniczką psów.

Nowoczesne Centrum Ortodoncji
i Stomatologii Estetycznej


Polityka prywatności

REJESTRACJA:

tel. +48 503 114 503
rejestracja@kkjasinscy.pl


ADRES:

ul. Piłsudskiego 32
39-120 Sędziszów Młp.