Dr Krzysztof Jasiński

STOMATOLOGIA ESTETYCZNA
PROTETYKA
ZAAWANSOWANA ENDODONCJA
LECZENIE POD MIKROSKOPEM

Lekarz dentysta Krzysztof Jasiński jest doświadczonym ekspertem protetyki, stomatologii estetycznej oraz endodoncji.

W dziedzinie protetyki dr Krzysztof Jasiński realizuje pełne spektrum zabiegów: od pojedynczych koron i onley’ów (nakładów), aż po najbardziej zaawansowane technologiczne pełne rekonstrukcje uzębienia oparte na zębach własnych i implantach z wykorzystaniem koron, mostów i protez zębowych.

W stomatologii estetycznej przeprowadza metamorfozy uśmiechu z zastosowaniem licówek. Zajmuje się również wysoko-estetycznymi odbudowami kompozytowymi.

W endodoncji zajmuje się szeroko pojętą stomatologią leczenia kanałowego zębów. W jego kompetencjach znajdują się wszystkie zabiegi endodontyczne: jednowizytowe leczenia kanałowe, skomplikowane przypadki powtórnego leczenia kanałowego (reendo), usuwaniem złamanych narzędzi, wkładów, zapatrzeniem perforacji . Wszystkie te zabiegi wykonuje z największą precyzją, w powiększeniu mikroskopowym, z użyciem narzędzi ręcznych i rotacyjnych oraz najnowszych materiałów endodontycznych.

Jako lekarz stomatolog całą uwagę poświęca swoim pacjentom i ich problemom. Ceni dobry kontakt z pacjentem w każdym wieku.

Stale uczestniczy w kursach i szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe z zakresu endodoncji, protetyki, stomatologii zachowawczej oraz estetycznej. W ostatnim czasie skupił się na stomatologii i protetyce estetycznej co jest jego głównym celem zawodowym.

Obecnie bierze udział w Curriculum Endodoncja – Stomatologiczna Europejska Akademia Umiejętności Praktycznych Kształcenia Podyplomowego.

REJESTRACJA:

tel. +48 503 114 503
rejestracja@kkjasinscy.pl


ADRES:

ul. Piłsudskiego 32
39-120 Sędziszów Młp.