Dr Krzysztof Jasiński

STOMATOLOGIA ESTETYCZNA
PROTETYKA
ZAAWANSOWANA ENDODONCJA
LECZENIE POD MIKROSKOPEM

Krzysztof Jasiński - ZnanyLekarz.pl

Jestem lekarzem z ponad 10-letnim doświadczeniem, absolwentem ponad 50 kursów w kraju i zagranicą. W 2019 roku zostałem zwycięzcą ogólnopolskiego plebiscytu Dentysta Roku 2019 województwa podkarpackiego. Moją pasją w pracy zawodowej jest protetyka, stomatologia estetyczna oraz mikroskopowa endodoncja.

Jako jeden z nielicznym lekarzy w Polsce ukończyłem serię specjalistycznych kursów m.in. Master Level Plan &Prep, DSD Experience & Natural Restoration, The Dawson Academy, Stomatologiczną Europejską Akademię Umiejętności Praktycznych Kształcenia Podyplomowego " Curriculum Endodontyczne" , Odbudowy protetyczne na implantach itp. W pracy codziennej wykorzystuję m.in. mikroskop, laser stomatologiczny, wysokospecjalistyczny sprzęt do leczenia kanałowego, piaskarkę abrazyjną. Dbając o komfort pacjenta u wrażliwych i delikatnych pacjentów używam gaz rozweselający, znieczulenie komputerowe oraz piaskarkę abrazyjną do usunięcia próchnicy bez borowania.

Stale uczestniczę w kursach i szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe z zakresu endodoncji, protetyki, stomatologii zachowawczej oraz estetycznej. W ostatnim czasie skupiłem swoją uwagę na stomatologii estetycznej oraz protetyce co jest moim głównym celem zawodowym. W dziedzinie protetyki realizuję pełne spektrum zabiegów: od pojedynczych koron i onley’ów (nakładów), aż po najbardziej zaawansowane technologiczne pełne rekonstrukcje uzębienia oparte na zębach własnych i implantach z wykorzystaniem koron, mostów i protez zębowych.

W stomatologii estetycznej przeprowadzam metamorfozy uśmiechu z zastosowaniem licówek. Zajmuje się również wysoko-estetycznymi odbudowami kompozytowymi.

W endodoncji zajmuje się szeroko pojętą stomatologią leczenia kanałowego zębów. W jego kompetencjach znajdują się wszystkie zabiegi endodontyczne: jednowizytowe leczenia kanałowe, skomplikowane przypadki powtórnego leczenia kanałowego (reendo), usuwaniem złamanych narzędzi, wkładów, zapatrzeniem perforacji . Wszystkie te zabiegi wykonuje z największą precyzją, w powiększeniu mikroskopowym, z użyciem narzędzi ręcznych i rotacyjnych oraz najnowszych materiałów endodontycznych.

Jako lekarz stomatolog cenię dobry kontakt z pacjentem w każdym, każdego pacjenta traktuję indywidualnie

REJESTRACJA:

tel. +48 503 114 503
rejestracja@kkjasinscy.pl


ADRES:

ul. Piłsudskiego 32
39-120 Sędziszów Młp.