Dr Karianna Świder-Makuch

STOMATOLOGIA ESTETYCZNA
STOMATOLOGIA ZACHOWAWCZA
STOMATOLOGIA DZIECIECA

Dr Karianna Świder-Makuch w KK Jasińscy Centrum Stomatologiczne na co dzień zajmuje się leczeniem zachowawczym oraz estetycznym dorosłych i dzieci. To właśnie najmłodszym pacjentom poświęca najwięcej uwagi i zainteresowania

Dr Karianna Świder-Makuch stara się w sposób zrozumiały wyjaśniać planowane zabiegi oraz zapewniać bezbolesną i maksymalnie komfortową wizytę. W trakcie leczenia wykorzystuje nowości stomatologiczne XXI wieku m.in. laser stomatologiczny, sedację wziewną leczenie próchnicy bez borowania oraz znieczulenie komputerowe.

Najważniejszy w pracy zawodowej jest dla niej dobry kontakt z pacjentem, co daje możliwość kompleksowego, interdyscyplinarnego leczenia, prowadzącego nie tylko do pięknego uśmiechu, ale i poprawy ogólnego stanu zdrowia pacjenta.

Dr Karianna Świder-Makuch aktywnie uczestniczy w kursach i szkoleniach podnoszących swoje kwalifikacje. Podążając za najnowszymi trendami w stomatologii, zapewnia swoim pacjentom skuteczność i wysoki komfort leczenia. Zawsze na pierwszym miejscu stawia dobro Pacjenta.

Pasją dr Karianny Świder-Makuch jest medycyna estetyczna oraz moda.

Nowoczesne Centrum Ortodoncji
i Stomatologii Estetycznej


Polityka prywatności

REJESTRACJA:

tel. +48 503 114 503
rejestracja@kkjasinscy.pl


ADRES:

ul. Piłsudskiego 32
39-120 Sędziszów Młp.